Sebastians Fetels noslēdzis otro F1 testu dienu Hungaroringā ar ātrāko apļa laiku, tomēr viņa rezultāts palika ēnā, pateicoties saceltajai ažiotāžai ap Roberta Kubicas pirmajiem testiem pie šī gada “Renault” formulas stūres.

Kubica dienas laikā 20 nogriežņos kopā veica 142 apļus, savā labākajā mēģinājumā uzrādot 1m18.572s ātru apli, kas bija mazāk kā pusotru sekundi lēnāks par Fetela sasniegto. Kubica dienas pirmajā pusē vairāk koncentrējās garākām distancēm, bet pēcpusdienā veica īsākus nogriežņus, izmēģinot arī veiklību boksu apmeklējumā. Dienas lielāko daļu Kubica brauca ar supermīkstajām riepām, bet savus labākos rezultātus uzrādīja ar ultramīksto riepu komplektu.

“F1LV

Lieliski savu 2016. gada “McLaren” Autosport Britu sacīkšu braucēju kluba balvu – testus ar “McLaren” formulu – izmantoja F3 zvaigzne Lando Noriss, uzrādot otro labāko rezultātu un pārspējot “Ferrari” otro pilotu Kimi Raikonenu.

Visvairāk apļu šodien veica “Williams” braucējs Luka Džioto, kurš nomaina vakardien darba pienākumus veikušo Lensu Strolu. Tikmēr “Mercedes” savam izmēģinājuma braucējam Džordžam Raselam deva iespēju pirmo reizi startēt ar Halo drošības sistēmu, kas no nākamā gada būs obligāta.

Ironiski, ka “Sauber” komandas mašīnā šodien kāpa “Honda” jauno braucēju sistēmas pilots Nobuharu Macušita, par kura dalību testos tika paziņots pirms “Sauber” un “Honda” nolēma neturpināt vēl īsti neuzsākto sadarbību.