“Renault” komandas braucējam Niko Hulkenbergam joprojām nav izdevies salīgt ar “Haas” braucējiem Kevinu Magnusenu un Romēnu Grožānu pēc notikumiem Ungārijas GP laikā.

Jau ziņojām, ka “Haas” komandu pamatīgi nokaitināja Hulkenberga manevrs startā, kas izbojāja Grožāna sacīkstes, bet pats vācietis izstājās pēc tehniskām problēmām, kas sākās pēc tam, kad viņu zālē izspieda Kevins Magnusens.

Niko Hulkenbergam atbilde ilgi nebija jāmeklē pēc Magnusena aizskarošajiem komentāriem: “Šobrīd mums ir svarīgākas lietas, par ko domāt, kā piemēram kāda puišeļa izteikumi, kas vēlās būt nākamais Verstapens. Neesmu šeit, lai gūtu kāda simpātijas. Ja man ir ar kādu problēmas, tad nebaidīšos to pateikt. Galu galā, arī faniem patīk, ja braucēji pastāsta visu godīgi. Runājot par Kevinu, ir sajūta, ka viņš būtu kā mazais brālītis. Ir zināms, ka viņš pats sevi neprot aizstāvēt nekā citādi, tādēļ jebkuru apvainojumu var uztvert tikai ar smīnu sejā.

Tas bija diezgan spēcīgs trieciens un mana mašīna palecās gaisā. Iekšmalā bija pietiekami daudz vietas, bet viņš to neizmantoja. Es neredzu lielu starpību starp Niko un Verstapenu. Jau atkal tiesnešu konsekvence ir ļoti diskutabla,” stāsta Romēns Grožāns.

Vaicāts par lēmumu sodīt Magnusenu, Grožāns aizstāv komandas biedru: “Magnusens sacentās. Tā bija vienkārši ļoti cieša cīņa. Tomēr jāatceras, ka Kevinam pat nebija kontakts ar Hulkenbergu. Niko mani izsita, bet Kevins tikai lika viņam braukt ļoti tālu ārmalā.” Grožāns arī atzina, ka izrunās situāciju ar sacīkšu tiesnesi Čārliju Vitingu pirms nākamā posma Beļģijā. “Mēs gribam sacensties, bet ne jau sist viens otram pa riteņiem. Šeit nav NASCAR!”