“Honda” motorsporta nodaļas vadītājs Jusuke Hasegava uzskata, ka viņa pārstāvētā koncerna jaudas agregāti jau līdz šīs sezonas beigām varētu kļūt labāki nekā konkurentiem no “Renault”.

Man šķiet, ka mēs spēsim uzturēt tādus pašus progresa tempus līdz pat sezonas beigām, tomēr noķert “Ferrari” un “Mercedes” būs ļoti grūti,” stāsta Hasegava, kura sadarbības partneri “McLaren” Ungārijā pirmo reizi šosezon iebrauca punktos ar abām mašīnām. “Ļoti vēlētos, lai mēs snieguma ziņā tiešām būtu priekšā “Renault” līdz sezonas izskaņai.

Vaicāts par to, cik šis mērķis ir reālistisks, Hasegava norāda, ka pēc datiem redzams, kā atstatums līdz konkurentiem tiek samazināts, tomēr precīzus skaitļus japāņu speciālists nevēlējās nosaukt.

“F1LV

“Honda” jau tuvāko mēnešu laikā plāno radīt vairākus uzlabojumus esošajiem dzinējiem un radīt ‘ceturtās paaudzes’ Honda dzinēju, kā arī norāda, ka abi “McLaren” braucēji pie formulas stūres sāk justies arvien drošāk, tomēr joprojām ir jūtama starpa līdz trim vadošajām komandām.

1 KOMENTĀRS