Sebastians Fetels paliks “Ferrari” komandā vēl uz trīs gadiem, tika paziņots Belģijas GP laikā īsi pēc trešo treniņu beigām.

Sākotnējais Fetela līgums ar “Ferrari” beidzās šīs sezonas izskaņā un pastāvēja uzskatas, ka četrkārtējais pasaules čempions pagarinās līgumu vismaz uz gadu vai diviem, tomēr vācietis ir nolēmis pavadīt Maranello vēl trīs gadus. Iepriekš Fetela nākotne tika saistīta arī ar “Mercedes”, ko apliecināja arī Nikijs Lauda, tomēr austrietis presei atzina, ka sarunas par līgumu neesot bijušas pārāk nopietnas.

Jāatgādina, ka pirms nedēļas līgumu uz vienu sezonu pagarināja arī otrs esošais “Ferrari” pilots Kimi Raikonens. Tomēr jau pēc 2018.gada sezonas “Ferarri” komandā ļoti iespējams atbrīvosies viena pilota vieta, ļaujot komandai domāt arī Maksa Verstapena nolīgšanu, kurš būs pilotu tirgus ‘karstā prece’ pēc 2018.gada sezonas.

1 KOMENTĀRS

  1. Mjā,pat Maxis tiek uzskatīts par potenciālu sarkano pilotu,bet kā tad ar Riharda spāņu elku,šam atkal vilka pase? Nevienai Top komandai tiešām neinteresē šī “”visu laiku labākā pilota””(ala Rihis) pakalpojumi? 🙂