“McLaren” komanda atklājusi, ka iemesls jaudas zudumam Fernando Alonso mašīnai otrās kvalifikācijas kārtas meklējams faktā, ka divkārtējais pasaules čempions ‘Pouhon’ līkumu veica nepiebremzējot, kas novedis pie enerģijas zudumiem.

Jusuke Hasegava, “Honda” motorsporta nodaļas vadītājs jau skaidrojis, ka būs nepieciešams laiks, lai tiktu galā ar šo problēmu, ja arī turpmāk braucēji mainīs zonas, kurās tiek vai netiek bremzēts.

Tikmēr Alonso norādījis, ka bez jaudas deficīta, “McLaren” komandai Spa trasē būtu izdevība pacīnīties arī par dubultuzvaru kvalifikācijā, uzsverot, ka jaudas agregāts katru apli nes pusotras sekundes zaudēšanu.

“F1LV

Fernando Alonso, kurš šodien startēs no 11. starta pozīcijas, atzinis, ka pēdējā mēneša laikā saņēmis piedāvājumus no citām komandām. Tā kā vadošās komandas savus sastāvus jau tikpat kā nokomplektējušas, par vienu no reālākajām opcijām varētu kļūt “Williams”, kas savus spožākos rezultātus sasniedza 1980-tajos un 1990-tajos gados. “Williams” tehniskais direktors Padijs Lovs iespējamo Alonso piesaisti nav vēlējies komentēt.

Tomēr Alonso glābiņu varētu radīt fakts, ka “Renault” pārstāvji apstiprinājuši, ka šobrīd notiek pārrunas par sadarbību ar “McLaren”, tomēr tiek uzsvērts, ka apgādājot 4 komandas, “Renault” līmenis varētu kristies, tādēļ, visticamāk, “McLaren” tomēr turpinās sadarboties ar “Honda”, kas aicinājuši palīgā “Ilmor” pārstāvjus.

1 KOMENTĀRS