Fernando Alonso ir optimistiski noskaņots par savām izredzēm nākamsezon braukt komandā, kas spējīga cīnīties par uzvarām. Par reālākajām opcijām Alonso nākotnei tiek uzskatītas “McLaren”, “Renault” un “Williams”, lai gan Klēra Viljamsa noliedza, ka būtu notikušas kādas pārrunas. Alonso arī noliedzis, ka “McLaren” sadarbības turpināšana ar “Honda” automātiski nozīmētu, ka viņš pametīs komandu. Tomēr, ja tā notiks, “McLaren” jauno braucēju akadēmijas zvaigzne Lando Noriss nekļūs par viņa aizvietotāju, jo komanda vēlās, lai britu supertalants nostiprinātu savu pieredzi F2 čempionātā.

“Williams” braucējs Felipe Masa pievienosies Formula E čempionātam, ja komanda nevēlēsies pagarināt līgumu ar brazīlieti uz 2018. gadu. Masa jau veica testus ar “Jaguar” pirms 2016./2017. gada sezonas, kad bija nolēmis pamest F1, norādot, ka tas būtu lielisks jauns izaicinājums, ļoti atšķirīgā braukšanas stila dēļ. 2008. gada vicečempions norādīja, ka vēlās cīnīties par augstvērtīgiem rezultātiem un braukšana F1 peletona lejasgalā viņu neinteresē.

“F1LV

Neilgi pēc līguma noslēgšanas ar “Ferrari” par dzinēju piegādi nākamajam gadam, “Sauber” apstiprinājusi, ka piektdienas treniņu sesijās Malaizijā, ASV, Meksikā un Brazīlijā sniegs iespēju Šarlam Leklerkam. Tiek ziņots, ka Paskāls Verleins sezonas izskaņā pametīs komandu, tādēļ viņa mašīna būs pieejama “Ferrari” protežē Leklerkam, kurš jau pirms tam aizvadījis piektdienas treniņus “Haas” sastāvā.