Pēc katastrofālas sadarbības trīs gadu garumā šīs sezonas izskaņā tiks pārtraukta sadarbība starp leģendāro “McLaren” komandu un tās līdzšinējo dzinēju piegādātāju “Honda”.

Tiek ziņots, ka “McLaren” noslēgusi līgumu ar “Renault” par dzinēju piegādi nākamajām trim sezonām, kas nozīmē, ka Zaka Brauna vadītajai komandai būs izvēles iespējas uz 2021. gadu, kad stāsies spēkā jaunie dzinēju noteikumi.

Šādi pavērsieni vēl vairāk palielina iespēju, ka komandas spožākā zvaigzne Fernando Alonso savu darba vietu nemainīs, kamēr “Honda” ar saviem jaudas agregātiem apgādās “Toro Rosso”, kas šo rokāžu rezultātā Karlosu Saincu atdos “Renault” vienībai.

“Toro Rosso” rezerves braucējs Pjērs Gazlī ir apstiprinājis, ka ir gatavs ieņemt Sainca vietu, ja spāņu braucējs uz “Renault” dosies vēl pirms sezonas beigām, nomainot Džolionu Palmeru, kuram šogad tā arī nav izdevies gūt punktus.

3 KOMENTĀRI

    • mansdomāt, ka tas ‘privātgarāžas komandu’ (sic) beidzot aizsūtīs pa skuju taku. Ronstera pēdējie gadi bija, kā saka, ceļš no kalna lejup, aber misterz Brauns stūrē tīmu nebūtības virzienā pilnīgi konkrēti.. 🙁

      Sic Transit Gloria Mundi, esot teikuši viduslaiku gudrajie

  1. Būtībā Mr. Vitmāršs 2009. gadā aizsāka McLaren ceļu no kalna lejup pieņemot liktenīgus lēmumus. Mr. Deniss vien nespēja mainīt virzības gaitu jo vadības stils ar kuriem izcīnīja vairākus titulus vairs nedarbojās radot vien situācījas pasliktināšanos.
    Mr. Braunam ir liela izvēle kur stūrēt? Laulība ar Hondu nevieš cerību kad izkļūs no peletona beigu daļas kas aprūtina iespēju tikt pie lielāku piķi. Draudzēšanās ar reņiem ir tikai meiģinājums izkļūt no peletona beigu daļas ārā.