“Ferrari” komanda pēc Singapūras nonākusi neapskaužamā situācijā -posms, kam vajadzēja kļūt par pagrieziena punktu ievilka itāļu vienību purvā, no kura izrāpties nebūs viegli, tomēr gan Raikonens, gan Fetels uz savs ādas ir pārliecinājušies, ka cīņā par titulu viss var strauji mainīties. Arī šoreiz starp tumšajiem mākoņiem saskatāmi saules stariņi.

Pēc avārijas veiktajās pārbaudēs tika secināts, ka trieciens nav radījis bojājumus Sebastiana Fetela mašīnai, kas, iespējams, ļaus izvairīties no starta pozīciju soda ilgtermiņā. Tā kā abi “Ferrari” braucēji šogad izmantojuši tikai 3 dzinējus, šī var kļūt par izšķirošu niansi cīņā ar “Mercedes”, kas jau šobrīd izmanto pēdējās jaudas agregāta komponentes, šogad jau saņemot sodus par pārnesumkārbas maiņām.

Lai gan nākamajiem posmiem Malaizijā un Japānā virsroka tiek prognozēta “Mercedes” komandai, Kimi Raikonens ir pretējās domās. “Nedomāju, ka būs tik smagi. Kārtējās nedēļas nogales, kārtējie posmi – cīnīsimies no visas sirds, lai sasniegtu maksimumu.” Raikonenam piekrīt ne tikai Fetels un komandas vadītājs Mauricio Arivabene, bet arī Luiss Hamiltons, neizslēdzot iespēju, ka posmos, kas prasa augstu piespiedējspēku, cīņā iejauksies arī “Red Bull”.

Tikmēr “Ferrari” jaunā maiņa Šarls Leklerks apstiprināts dalībai Malaizijas, ASV, Meksikas un Brazīlijas GP piektdienas treniņu sesijām “Sauber” sastāvā, kas nākamsezon izmantos “Ferrari” dzinējus, tādā veidā liekot domāt, ka pamatsastāva vietas nākamgad sadalīs Leklerks, Džiovinaci un līdzšinējais braucējs Markuss Ēriksons, kura vietu Leklerks ieņems Malaizijas treniņos. “Mercedes” sistēmas talanta Paskāla Verleina palikšana komandā šobrīd nav pārlieku ticama.