Felipe Masa apšaubījis savu galveno konkurentu uz vietu “Williams” sastāvā Roberta Kubicas un Pola di Restas spējas un potenciālu.

Man nav ne jausmas kā Kubica šobrīd brauc. Es zinu, ka pats nespētu tā braukt ar vienu roku. Neticu, ka dažos posmos viņš nemocīsies – to vadīšana tomēr kļuvusi par pamatīgu fizisku izaicinājumu. Es respektēju viņu darbu, un viņš tiešām ir sasniedzis daudz, tomēr, atgriežoties F1, būtu jāsaskaras ar daudz problēmām,” skaidro Masa.

2008. gada vicečempions nežēloja arī “Williams” rezerves braucēju Polu di Restu: “Neesmu pārliecināts, ka viņš ir īstais cilvēks mašīnas attīstīšanai un rezultātu sasniegšanai. Turklāt neuzskatu, ka viņš autosacīkstēs pēdējā laikā būtu ko īpaši sasniedzis. Neesmu šeit, lai čīkstētu, tikai izsaku savu viedokli.” Di Resta ienāca F1 pēc triumfa DTM čempionātā 2010. gadā, kur startēja arī šosezon, izcīnot uzvaru Hungaroringā un kopvērtējumā ieņemot 11. vietu.

Esmu pārliecināts, ka vadošie cilvēki zinās, kas ir labākā opcija komandai. Kā jau vairākkārt esmu teicis, talantam F1 nav galvenā nozīme. Ir svarīga visa kopbilde, kas, diemžēl, ir daļa no Formula 1 čempionāta,” piebilst Masa.

Protams, šī var izrādīties mana pēdējā sezona, tomēr tādā gadījumā nebūs ne dusmas, ne nožēla. Esmu jau teicis, ka sasniedzu vairāk kā biju domājis, tādēļ, ja tam pienācis laiks beigties, lai tā būtu. ja tomēr palieku, ceru, ka savu galavārdu vēl neesmu teicis. Šobrīd jūtos ļoti mierīgs un apmierināts ar savu darbu un mašīnu. Dienas, kad biju nikns, jau sen ir pagājušas.