Sestdien, 25.novembrī, klubā „Studio69” notika svinīgā Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) čempionātu apbalvošanas ceremonija, kurā tika sumināti 2017.gada kartinga, krosa, šosejas, drifta un rallija disciplīnu čempionātu klašu labākie sportisti, ziņo Latvijas Automobiļu federācija. Papildus – tika apbalvoti sporta meistara kritērijus izpildījušie sportisti, kā arī pasniegtas atzinības balvas un ordeņi par ieguldījumu autosporta attīstībā.

„Esmu patiesi priecīgs, ka mums izdevies sarīkot šāda līmeņa pasākumu, kurā sezonas pirmo 3 vietu ieguvēji var ieraudzīt viens otru vaigs vaigā, apsveikt viens otru un beidzot – noslēdzoties sezonai, nomainīt ierasto sacīkšu kombinezonu pret uzvalku un ierasties, pilnībā izbaudot sezonā sasniegto. Gribu pateikt paldies arī satiksmes ministram Uldim Augulim par to, ka varēja būt kopā ar mums un vēl izsaku lielu pateicību visiem iesaistītajiem pasākuma organizēšanā. Neticami liels darbs tika padarīts, lai šī ceremonija notiktu, lepojos ar mūsu komandas darbu,” tā par pasākumu LAF prezidents Jānis Naglis.

Ceremonijā titulu „Sporta meistars” ieguva Kalle Rovanpere, Risto Pietilainens, Kalvis Tēts, Ervins Grencis, Justs Grencis, Artis Baumanis, Valters Zviedris un Edijs Zimza. Nominācijas „Gada tiesnesis” balvu saņēma Gunārs Kosojs, atzinības balvas saņēma Ģirts Auziņš, Tatjana Ivanova, Jānis Vorobjovs, Kristaps Blušs, Konstantīns Calko, Vasīlijs Grjazins, Nikolajs Grjazins, Jānis Baumanis un Reinis Nitišs. Par augstiem sasniegumiem balvas saņēma Artis Baumanis, Ervins Grencis un Justs Grencis. Sudraba balvu nominācijā „Labākais rallijs” saņēma ”Rallijs Sarma”, savukārt zelta – „Rallijs Talsi”. Rallija čempioniem tradicionāli tika pasniegti īpaši čempionu zelta gredzeni.

Ordeni par ieguldījumu autosporta attīstībā saņēma satiksmes ministrs Uldis Augulis, Raimonds Strokšs, Andris Baumanis, Raimonds Kisiels, Normunds Lagzdiņš un Arnis Vēza.

Svinīgajā pasākumā, kas ilga teju 4 stundas un ko varēja noskatīties LMT Viedtelevīzijā, vietnē LMT Straume, un LAF Facebook profilā, uz skatuves viesus priecēja arī skanīgā Samantas Tīnas balss, dejotājas Madlēnas Valdbergas uzstāšanās ar īpašu LED riņķi un vairāku starptautisku konkursu uzvarētāja – deju grupa „Ritms”.

„Īpaši pateicība visām LAF komisijām un komisiju vadītājiem par ticību idejai, par uzticēšanos mūsu spēkiem un palīdzību pasākuma realizēšanā – bez šī atbalsta, tas nebūtu bijis iespējams. Papildus paldies vēlos izteikt visiem brīvprātīgajiem, kas iesaistījās, lai pasākums noritētu nevainojami gludi. Šis bija apliecinājums tam, ka tieši komandā ir spēks! Vēlreiz izsaku lielu pateicību federācijas vārdā,” tā pēc pasākuma LAF ģenerālsekretāre Linda Medne.