Viens no aizvadītās F1 sezonas spožākajiem talantiem Estebans Okons atzinis, ka “Mercedes” ir apmierināti ar viņa demonstrēto sniegumu. Francūzis startē “Force India” komandā, tomēr atrodas vācu koncerna paspārnē un tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem kandidātiem uz vietu “Mercedes” sastāvā 2019. gadā. Okons norādījis, ka viņam ir regulārs kontakts ar Toto Volfu, bieži tiekoties arī sacīkšu trasēs, lai palīdzētu tikt galā ar Okona vājajām vietām un palīdzētu vispusīgai attīstībai. “Pagaidām gan pilnībā koncentrējos darbam ar “Force India”. Ja viņi un “Mercedes” būs apmierināti, tad man pavērsies plašas iespējas tālākai karjeras veidošanai,” norāda Okons.

“Renault” pārstāvji atzinuši, ka, tiecoties pēc konkurētspējīgāka dzinēja 2017. gadā, tika pieļautas kļūdas pārlieku upurējot dzinēju izturību, kā rezultātā visas 3 “Renault” jaudas agregātus izmantojušās komandas cieta no ļoti nestabila snieguma visa gada garumā. Sirils Abitebuls atvainojies par šādu iznākumu, tomēr norādījis, ka tā esot bijusi vienīgā opcija, lai cīnītos ar “Ferrari” un “Mercedes”. Par galveno problēmu tiek uzskatīts testu trūkums, kas lika izmantot sasteigtu risinājumu, kas bieži mēdza pārkarst. Abitebuls norādīja, ka komandas tika aicinātas izmantot regulējumus, kas paredzētu zemāku dzinēja darbības temperatūru, tomēr ne visas komandas to ievērojušas. Kā zināms, tieši “Renault” izturības problēmas bija galvenais iemesls “Renault” un “Toro Rosso” strīdiem sezonas izskaņā, kad “Red Bull” junioru vienība pirms pēdējā posma gandrīz palika bez jaudas agregātiem.

Šonedēļ divkārtējais F1 čempions Fernando Alonso aizvadīs testus pirms mēneša beigās gaidāmajām Deitonas 24 stundu sacīkstēm. “Ir patiess prieks atgriezties Amerikā un sacensties šejienes fanu priekšā. Esmu ļoti lepns, ka gada laikā varu piedalīties divās tik nozīmīgās sacīkstēs. Allaž esmu vēlējies sevi pārbaudīt citās motorsporta kategorijās, kas palīdz kļūt par labāku braucēju.” Šī būs pirmā reize Alonso karjerā, kad viņam sava sacīkšu mašīna būs jādala ar komandas biedriem (Lando Norisu un Filu Hansonu), kurus satiks un tuvāk iepazīs šajos testos. Alonso brauks ar “Ligier” spēkratu ar 23. numuru, kamēr otru komandas ekipāžu pārstāvēs Pols di Resta, Bruno Senna, Vils Ouvens un Hugo de Sadelērs.