“McLaren” vadītājs Zaks Brauns norādījis, ka viņa pārstāvētā komanda šogad, iespējams, veiks lielākās mašīnas dizaina pārmaiņas no visām čempionātā startējošajām vienībām. Tiek prognozēts, ka jaunais krāsojums saturēs papaijas krāsu, kāda bija redzama Fernando Alonso mašīnai Indianapolisass 500 jūdžu braucienā pagājušā gada maijā.

Brauns gan apstiprinājis, ka jaunais krāsojums vēl nav pabeigts, jo nepieciešams ņemt vērā situāciju ar sponsoriem, piebilstot, ka mašīnas dizains atsauks atmiņā “McLaren” pagātni. Kā zināms, sākotnēji Brūsa Maklārena dibinātās komandas spēkrati bija tieši oranžā krāsā.

Vokingā bāzētā komanda sastāvā saglabājusi Fernando Alonso un Stofelu Vandūrnu, tomēr galvenās pārmaiņas šogad skars mašīnas dzinēju, jo pēc neveiksmīgās sadarbības ar “Honda”, “McLaren” pārgājusi uz “Renault” jaudas agregātiem.

“F1LV

Sauksim šo par jaunu ēru komandai. Esam atpakaļ un mums būs arī jauna garāža. Pēdējos gados neesam bijuši starp līderiem, tomēr šie jaunumi un visi pārējie jaunumi mums ļauj kļūt par pilnīgi citādu komandu, tādēļ laiks spert soli uz priekšu un kļūt par to komandu, kas reiz bijām,” stāsta Brauns.