2015. gada vācu salonautomobiļu čempionāta DTM uzvarētājs Paskāls Verleins šosezon pildīs “Mercedes” komandas rezerves braucēja pienākumus.

Pēc triumfa DTM Verleins pievienojās F1 peletona lejasgalā esošajai “Manor” komandai, demonstrējot atzīstamu sniegumu, kas ļāva vācietim pievienoties “Sauber” komandai, lai gan ilgāku laiku tika uzskatīts par reālāko kandidātu uz Niko Rosberga vietu “Mercedes” rindās.

Pēc neveiksmīga mēģinājuma atrast vietu kādas komandas sastāvā Verleins nolēma atgriezties DTM čempionātā, paliekot uzticīgs “Mercedes” sistēmai.

Nespējām atrast Paskālam pareizo risinājumu, tādēļ viņš ir atpakaļ DTM, un būs mūsu rezerve. Tad jau redzēsim, kādas iespējas pavērsies,” situāciju komentē “Mercedes” vadītājs Toto Volfs.

Kā zināms, konkurence “Mercedes” jauno braucēju sistēmā ir ļoti augsta, jo līdz ar 23 gadus veco Verleinu, par tās spožākajām zvaigznēm kļuvuši “Force India” braucējs Estebans Okons, kurš bija Verleina komandas biedrs “Manor” rindās, kā arī Džordžs Rasels, kurš šosezon debitēs Formula 2 čempionātā.