Šodien pienākusi kārta “McLaren” komandai prezentēt savu jauno modeli “MCL33”, kas ieguvis vēl vairāk papaijas augļa oranžās krāsas.

Tostarp papildus oranžajai krāsai priekšējais un aizmugurējais atispārni, kā arī dzinēja pārsega ‘spura’ krāsoti tumši zilā krāsā. Pirms prezentācijas “McLaren” aktīvi popularizēja mirkļa birku #BeBrave jeb ‘Esi drosmīgs’.

“McLaren” komandā turpinās startēt Fernando Alonso un Stofels Vandūrns, bet lielākās pārmaiņas ir “Renault” dzinējs, kas nomainīs “Honda” neveiksmīgo janus agregātu.

Tāpat “McLaren” krāsojumā parādījušies jauni sponsori un tehniskie partneri, tostarp “Petrobras” kompānijas, kas kļūs par partneri smērvielu jomā.

Attiecībā uz vēsturiskā ‘papaijas’ krāsojuma izvēli komandas boss Zaks Brauns paziņoja, ka tas demonstrē, cik ļoti “McLaren” komanda ieklausās savos līdzjutējos.

“Tas nebija vienkārši emocionāls lēmums,” skaidroja Zaks Brauns. “Tas demonstrē, ka mēs uzklausām saus fanus un veidojam ar viņiem ciešāku saikni.”

3 KOMENTĀRI

  1. ir prieks sākt pamanīt kkādus sponsoru logo uz maku kāra.

    otra doma, raugoties uz priekšējo spārnu – cik, ellē, tera-/peta-flopu (Floating Point Operation) ir bijis vajadzīgs, un cik kilowatstundu elektrības ir nokurināts, tādu projektējot…

  2. Oranžs, protams, ir labi, bet… ir vēl kāds, kuram liekas, ka tas zilais tonis ir pēdējais no visām iespējamajām krāsām, kuru šeit vajadzētu likt klāt? Pie tam formula kopumā ir neglīta, pat ja ignorējam halo.