Pasaules rallijkrosa čempionāta organizatori ir paziņojuši starta sastāvu WorldRX klasē uz pirmo čempionāta posmu, kas risināsies no 13. līdz 15.aprīlim Barselonas trasē Spānijā.

Katalonijas Barselonas trasē, kur čempionāts sākās arī pagājušajā gadā, startēs 18 WorldRX ekipāžas un piloti no 9 dažādām valstīm, starp tām arī Latvijas – Jānis Baumanis turpina startēt “STARD” komandas sastāvā. Jānis startēs ar savu tradicionālo #6, kamēr čempions Johans Kristofersons trase dosies ar #1.

Turklāt par Jāņa komandas biedru “STARD” komandā uz pirmo posmu ir apstirpināts ķīnietis Ma Kinghua, ar kuru Jānis Baumanis jau aizvadīja testus Francijā. Tādejādi Kinghua, kurš ir izcīnījis uzvaras WTCC cempionātā, startējis Formula E čempionātā un savulaik bijis Formula 1 komandu testu pilots, kļūs par pirmo ķīnieti WorldRX klasē.

“F1LV

WorldRX pilotu starta saraksts posmam Barselonā

Barselonā būs arī Eiropas čempionāta Supercar klasē pirmais posms, kur startam pieteikti 26 piloti, starp kuriem arī Reinis Nitišs. Arī Reinis saglabājis savu #15. Super1600 klasē, kur startē ar priekšpiedziņas automašīnām, uz starta dosies arī Artis Baumanis.

EuroRX pilotu starta saraksts posmam Barselonā