Topi Heikinens un Edrjū Džordans, kuri šajā Pasaules rallijkrosa sezonā nav pastāvīgo dalībnieku sarakstā, taču atraduši iespēju palikt čempionāta apritē pildot citus pienākumus, startēs WolrdRX posmā Silverstonā.

MJP Racing Team Austria” komada paziņojusi, ka šogad uz Lielbritānijas, Francijas un Vācijas posmu pieteiks startam jaunās “2018 Ford Fiesta LionRX3” mašīnas, kuras pilotēs Heikinens un Džordans.

“Mūsu komanda labprāt būtu startējusi pilnu sezonu šogad, tomēr šobrīd nav viegli atrast sponsorus startiem,” paziņoja komandas īpašnieks Makss Puhers. “Endrjū un Tomass pierādījuši sevi kā izcili piloti Pasaules čempionata līmenī, tāpēc par viņiem man nav šaubu. “LionRX3” ir jauna mašīna ar pilnībā jaunu šasiju, balstiekārtu, dzinēju un pārnesumu kārbu.”

“F1LV

Endrjū Džordans jau 2017.gadā pārstāvēja “MJP Racing” komandu un neskatoties uz testu trūkumu, spēja izcīnīt uzvaras sacīkstēs un Lidenhilas posmā sasniegt pusfinālu. Tostarp Topi Heikinens pērn kopā ar Reini Nitišu startēja “EKS” komandas sastāvā, kur šogad viņiem vieta neatradās.