“Red Bull Racing” ir oficiāli apstiprinājusi, ka no 2019.gada sezonas tā pāries no “Renault” uz “Honda” dzinēju izmantošanu.

Par līguma pārtraukšanu ar “Renault” tika paziņots otrdienas rītā un tas pieliek punktu 12 gadus ilgajai sadarbībai, kuras laikā tika izcīnītas 57 Grand Prix uzvaras, kā arī četri pilotu un konstruktoru tituli no 2010. Līdz 2013.gadam. Tagad “Red Bull” uzskata, ka ar “Honda” motoriem komandai būs lielākas iespējas cīnīties par titulu.

“Šis daudzu gadu līgums ar “Honda” uzsāk jaunu fāzi “Aston Martin Red Bull Racing” komandas attīstībā un centienos ne tikai cīnīties par uzvarām, bet arī par titulu,” paziņoja komandas boss Kristians Horners. “Šādiem lēmumiem mēs vienmēr esam piegājuši tikai ar vienu kritēriju: vai tas mums ļaus cīnīties par augstākajiem mērķiem. Pēc cītīgas izvērtēšanas, esam droši, ka sadarbība ar “Honda” ir pareizais virziens.”

“F1LV

“Red Bull” komandai šogad ir labas iespējas novērtēt “Honda” spējas un noskaidrot plānus, jo japāņu kompānija apgādā ar motoriem “Toro Rosso” vienību, kura arī turpmāk izmantos “Honda” jaudas agregātus.