Sebastianam Fetelam izdevies atkārtot vakardien otrajos treniņu iespēto, uzrādot ātrāko apļa laiku pēdējos treniņos pirms Itālijas Grand Prix kvalifikācijas braucieniem.

Fetelam līdz savam labākajam aplim kādu laiku bija jāpaciešas. Sesija sākās zem tumšiem mākoņiem, kas pirms tam bija nolijuši GP3 sacīkšu laikā. Trase bija pietiekami sausa, lai braucēji trasē dotos ar slikiem, tomēr asfalts bija vēss un pirmajās minūtēs lielākā daļa braucēju trasē nedevās. Savā pirmajā mēģinājumā Fetels pieļāv kļūdu un izbrauca ārpus trases robežām.

Viņš gan nebija vienīgais, kurš saskārās ar problēmām. ‘Lēkājot’ pāri ‘guļošajiem policistiem’ bojājumus savai “Racing Point Force India” mašīnai radīja Serhio Peress. Tikmēr Niko Hulkenberga DRS sistēma neaizvērās. Viņam gan izdevās izvairīties no incidenta, kas vakardien piemeklēja Markusu Ēriksonu.

“F1LV

Uzreiz aiz Fetela un Hamiltona ierindojās viņu komandas biedri, bet Makss Verstapens spēja iekļauties sekundes robežās no Fetela rezultāta ar mīkstā sastāva riepām. Labāko sešinieku noslēdza “Haas” braucējs Kevins Magnusens.