Pretēji Daniela Rikjardo cerībām, viņa pārstāvētā “Red Bull” komanda nav devusi atļauju pēcsezonas testos Abū Dabī sēsties pie savas nākamā gada komandas “Renault” formulas stūres.

Divu dienu testi sezonas izskaņā ir vienīgā iespēja braucējiem sēsties pie formulas stūres pirms astoņām testu dienām, kas tradicionāli risinās februāra beigās un marta sākumā.

Vairāki braucēji, kas veikuši pāreju starp savā starpā draudzīgām komandām, varēs piedalīties testos ar jauno komandu – Leklerks (“Ferrari”), Gazlī (“Red Bull”), Rasels (“Williams”), kamēr “Renault” nākamgad vairs nepiegādās “Red Bull” komandai savus jaudas agregātus, līdz ar to Kristiana Hornera vadītā komanda nevēlās piešķirt priekšrocības saviem konkurentiem.

Šajos testos nepiedalīšos. Nevaru braukt ar “Red Bull” un neesmu saņēmis atļauju, lai startētu ar “Renault”. Viss kārtībā. Izbaudīšu brīvdienas,” optimismu saglabā Rikjardo. Tikmēr Horners pavēstīja, ka pēc abu pušu kontrakta šai laikā Rikjardo joprojām atrodas “Red Bull” sistēmā, tādēļ jebkādi jautājumi par iespējamo atļauju automātiski atkrīt.

Tāpat nav zināms, vai “Ferrari” dos atļauju jau uz Abū Dabī testiem Kimi Raikonenam sēsties pie “Sauber” stūres. Somu braucējs ir līdzīgā situācijā, tomēr starp abām komandām ir samērā cieša sadarbība. Jāpiemin, ka pēc Meksikas posma gaidāmajos “Pirelli” riepu testos “Sauber” formulā sēdīsies Raikonena nākamās sezonas komandas biedrs Antonio Džiovinaci.