“McLaren” komandas vadītājs Zaks Brauns paudis optimismu, runājot par komandas 2019. gada sezonas “Renault” dzinēju. Amerikānis norādījis, ka “Renault” ir atraduši papildus kilovatus un 2019. gadā būs ievērojami konkurētspējīgāki. Komanda lieliski apzinās, ka neeksistē ātrs un vienkāršs veids kā nokļūt atpakaļ rezultātu tabulas galvgalī, taču Brauns norāda, ka “McLaren” atrodas uz pareizā ceļa. “Mums valda piesardzīgs optimisms, taču nevēlamies skriet notikumiem pa priekšu. Esam to darījuši pirms tam, tādēļ nevēlamies atkārtot tās pašas kļūdas. Turpinām strādā noliektām galvām. Mašīnas attīstība rit lieliski un tuvojamies tam, ko vēlamies sasniegt. Nevaram gan zināt, kur atrodas konkurenti – varam vienīgi spekulēt.

Londonas pilsētas mērs Sadiks Kans ir pārliecināts, ka Lielbritānijas galvaspilsēta ir piemērota F1 sacīkšu rīkošanai. Ideja par sacīkstēm Londonā F1 virtuvē virmo jau vairākus gadus, tomēr neziņa par Silverstounas trases nākotni pēc 2019. gada vairo iespējas par Lielbritānijas GP pārcelšanu uz jaunu mājvietu. F1 komerciālās daļas vadītājs Šons Bračess nenoliedz, ka viņam jau ir padomā alternatīva Silverstounai. Jāpiebilst, ka Londonā nesen risinājās Formula E sacīkstes. Trase netika veidota pašā pilsētas centrā, bet gan Batersijas parkā. Visticamāk, arī Formula 1 trase atrastos mazliet nomaļus no ierastajiem tūristu apskates objektiem.

“Racing Point” kā otrā komanda ir atklājusi sava 2019. gada F1 modeļa prezentācijas datumu un norises vietu. Pretēji ierastajām prezentācijām, kas parasti notiek Lielbritānijā vai Spānijā, 13. februārī jaunais modelis plašākai publikai būs redzams komandas īpašnieka Lorensa Strola un viņa dēla Lensa pārstāvētās Kanādas lielākajā pilsētā Toronto. Tas nozīmē, ka “Racing Point” prezentācija notiks piecas dienas pirms testiem un divas dienas pirms “Ferrari” prezentācijas. Paredzams, ka arī “Racing Point” ir tikai pagaidu nosaukums pārejas procesā pēc “Force India” pārņemšanas un īstais komandas nosaukums tiks atklāts vēlāk.