Foto: Scuderia Ferrari

Itālijas automobiļu kluba prezidents Angelo Stiči Damiani paziņojis, ka “Ferrari” komandas lēmums pārtraukt sadarbību ar tās līdzšinējo vadītāju Mauricio Arivabeni ģenerēs neiedomājami augstas prasības pēc labiem rezultātiem.

Jau vēstījām, ka pēc nespējas izcīnīt titulus braucēju un komandu ieskaitē “Ferrari” nolēma atbrīvot Arivabeni, dodot priekšroku vienības tehniskajam vadītājam Matiam Binoto.

Vēstījums ir skaidrs – nesaprašanās vairs nav pieļaujamas. Komunikācijas problēmas vairs nevar kalpot par atrunu vājiem rezultātiem,” medijiem pavēstījis Stiči Damiani.

“F1LV

Joprojām nav paziņots, kurš ieņems Binoto vietu tehniskā vadītāja amatā, tomēr Angelo Stiči Damiani pieļauj iespēju, ka Binoto varētu saglabāt šo lomu arī nākotnē.

Binoto nolīgšana divām galvenajām pozīcijām komandas struktūrā nozīmētu tikai vienu – šis satraucošais notikumu pavērsiens pieprasīs uzvaras abos čempionātos jau uzreiz. Prasības 2019. gadam ir ļoti augstas, tādēļ ir svarīgi atrast līdzsvara punktu. Akcionāri zaudējumu un neizmantotas izdevības trešo gadu pēc kārtas nepiedos.

Stiči Damiani arī dalījies iespaidos par “Ferrari” jaunāko papildinājumu Šarlu Leklerku, kurš 21 gada vecumā nomainīs Kimi Raikonenu, kurš devies uz “Sauber” vienību, kur Leklerks pērn piedzīvoja savu F1 debiju.

Sebastians nebūs priecīgs redzēt komandā jaunu, ātru un jau nobriedušu sacīkšu braucēju, tomēr esmu pārliecināts, ka tas viņam tikai palīdzēs parādīt sevi no labākās puses. Fetelam ir nepieciešamība pēc stimula, kas pietrūka pēc nestabila snieguma, atrodoties komforta zonā ar draugu Raikonenu pie sāniem.