Valteri Botass mērķis ir šogad aizvadīt savu labāko sezonu karjerā. Pērn soms neizcīnīja nevienu uzvaru, lai gan pāris reizes bija tuvu panakumam.

Šī būs ļoti izšķiroša sezona Botasa karjerā, jo “Mercedes” sistēmā jau rindā stāv Estebans Okons, kurš varētu ieņemt somu pilota vietu 2020.gada sezonā vai sliktu Botasa rezultātu gadījumā jau 2019.gada sezonas laikā.

“Man brīvdienas jau ir beigušās,” Botass atzina somu presei. “Jau šonedēļ es dodos uz Šveici, kur jāpiedalās pirmajos šī gada publiskajos pasākumos. Esmu pa brīvdienām atlaidis bārdu un tagad man nav iemesla to noskūt.”

Starpsezonā Valetri Botass šķīrās ar vienu no saviem ilggadīgajiem sponsoriem – “Wihuri”, kuras boss Anti Arnio Vihuri atzina, ka iemesls ir pilota vājie rezultāti 2018.gada sezonā.

“Brīvdienās man izdevās atslēgties no Formula 1 pasaules un nodarbināt sevi ar citām lietām,” paziņoja Botass. “Es centos nelasīt arī kritiskās publikācijas mana virzienā, lai gan reizēm šādu kritiku ir iespējams izmantot kā papildus stimulu.”

“Es nevaru sagaidīt jauno sezonu,” atzina Valteri Botass. “Man mērķis ir aizvadīt labāko sezonu savā karjerā.”