“Mercedes” komanda sniegusi nelielu ieskatu sava 2019. gada W10 modeļa krāsojumā. Vienības sociālajos tīklos publicēta fotogrāfija ar daļu no mašīnas priekšējā antispārna (skatīt raksta titulbildi) ar piezīmi “Silver is so last season…“, liekot faniem domāt, ka ‘sudraba bultas’ šogad nemaz nebūs sudrabotas. Pagaidām gan vēl nav skaidrs, vai ‘kamuflāžas’ krāsojums tiks izmantots tikai testos, vai arī kļūs par pastāvīgu vērtību visas sezonas garumā. Tāpat, iespējams, ka šis ir tikai mārketinga triks un lielākā daļa mašīnas paliks nemainīgos toņos. Daļu atbilžu iegūsim 13. februārī, kad sagaidāma pēdējo sezonu titulētākās komandas prezentācija. Jāpiebilst, ka sezonas laikā nopietnas izmaiņas krāsojumam veikt nedrīkst, tādēļ Austrālijas posmā tiks iegūta kopaina, ko redzēsim arī pēc tam sekojošajos 20 posmos.

“Haas” komanda publicējusi fotogrāfiju, kur komandas jaunajos kreklos redzami tās braucēji Kevins Magnusens un Romēns Grožāns, kā arī rezerves braucējs Pietro Fitipaldi. Kopš amerikāņu vienības pievienošanās F1 čempionātam tajā vienmēr dominējuši pelēkie toņi, kurus arvien vairāk bija papildinājusi sarkanā krāsa. Visticamāk, šogad viss mainīsies, jo sportistu apģērbā redzami melnie un zeltainie toņi, gluži tāpat kā prezentācijas datuma paziņošanas plakātā. Par vienu no galvenajiem toņa noteicējiem kļūs “Haas” jaunais ģenerālsponsors “Rich Energy”, kas šos toņus izmanto enerģijas dzērienu reklamēšanai. Pirms nepilna pusgadsimta šādu krāsu salikumu izmantoja leģendārā “Lotus” vienība. “Haas” prezentācija notiks jau rītdien.

“Red Bull” komandas jaunieguvums Pjērs Gazlī atrādījis savu 2019. gada ķiveres dizainu. “Arai” ražotajā ķiverē apvienotas komandai raksturīgie tumšie toņi ar Gazlī pārstāvētās Francijas karoga krāsām – zilu, sarkanu un baltu.

Tikmēr Maksa Verstapena ķivere kļuvusi ievērojami baltāka. To joprojām rotā sarkana lauva, bet horizontālās svītras sānos piešķir dinamisma sajūtu.