“Mercedes” komanda šodien publicējusi fotogrāfijas ar savu 2019. gada Formula 1 sezonas W10 modeli, ar ko centīsies izcīnīt sesto čempiona titulu pēc kārtas.

2019. gada sezonā mūs gaida pamatīgs izaicinājums. Ir notikušas ievērojamas izmaiņas noteikumos. Mums bija jāsāk viss no jauna un jāpierāda sevi no jauna gan pret pašu prognozēm, gan konkurentiem. Sezonu uzsāksim ar 0 punktiem, tādēļ nav nekāda iemesla būt pārliecinātiem, ka jau atkal būsim priekšā. Pēc izmaiņām noteikumos katrai komandai var rasties izdevība cīnīties par titulu, tādēļ visas uztveram kā potenciālu biedu,” norāda komandas vadītājs Toto Volfs.

Lai gan W10 modelis pielāgots jaunajiem noteikumiem, tā riteņu bāze palikusi nemainīga, salīdzinot ar 2018. gada formulu. Tehniskais vadītājs Džeimss Alisons norādījis, ka ar jauno modeli ir iespējams padarīt visu vēl efektīvāku, uzlabojot mašīnas konkurētspēju, kamēr pērnā gada modelim vairs bija gandrīz neiespējami atrast veidus, kā padarīt to ātrāku.

Šodien sagaidāms, ka savu jauno formulu plašākai publikai atrādīs arī vieni no “Mercedes” galvenajiem konkurentiem “Red Bull”, kā arī “Racing Point”, kas pērn bieži diktēja tempu vidus ešalona komandām.