Šarls Leklērs uzrādīja ātrāko apļa laiku otrajā treniņu sesijā Monreālas trasē, kur šajā nedēļas nogalē risinās Kanādas GP.

Otrs “Ferrari” pilots Sebastians Fetels ierindojās uzreiz aiz komandas biedra, bet trešo laiku uzrādīja soms Valteri Botass. Tostarp pirmā treniņa ātrākais pilots Luiss Hamiltons ietriecās sienā un veica tikai astoņus apļus, kas ievērojami ietekmēs viņa gatavošanos kvalifikācijai un sacīkstei. Čempionāta līderis zaudēja kontroli pār mašīnu 9.līkumā, izslīdēja ārmalā un ietriecās barjerās ar labējo aizmugurējo riteni. Neskatoties uz to, ka brits tika līdz boksiem, “Mercedes” komanda konstatēja, ka jānomaina visa aizmugurējā mašīnas daļa.

Tas neļāva Hamiltonam veikt kvalifikācijas simulāciju un arī sacīkšu simulāciju. Viņa komandas biedrs Botass treniņa laikā uzlaboja savu rezultātu, taču nespēja pārspēt abus “Ferrari” pilotus.

“F1LV

“Čempionu sienā” pierakstījās arī Makss Verstapens, kad savas sacīkšu simulācijas laikā holandietis noķēra savu komandas biedru Pjēru Gazlī. Abi “Red Bull” piloti uzrādīja apļa laikus ārpus pirmā desmitnieka.

Kanādas GP – Treniņi 2