Formula 1 čempionāta spožākā zvaigzne Luiss Hamiltons apvienos spēkus ar Holivudas spīdekļiem Arnoldu Švarcneigeru un Džeimsu Kameronu, palīdz producēt dokumentālu filmu par vegānismu. Tā sauksies “The Game Changers” un sekos līdzi kustības strauji augošajai popularitātei atlētu vidū. Filmas tapšanā piedalīsies arī aktieris Džekijs Čans un tenisists Novaks Džokovičs. Filma savu pirmizrādi piedzīvos septembrī. Luiss Hamiltons piekāpj vegānismu jau kopš 2017. gada, tomēr arī pirms tam dzīvnieku izcelsmes produktus uzturā lietoja minimāli.

Vēl joprojām nav skaidrības, kurš braucējs būs Hamiltona komandas biedrs nākamsezon. Ilgāku laiku par vienu no galvenajiem kandidātiem tika uzskatīts rezerves braucējs Estebans Okons, tomēr Valteri Botasa spēcīgais sezonas sākums un baumas par Maksa Verstapena pievienošanos ir sajaukušas kārtis. “Mercedes” paziņojuši, ka lēmums par nākotni sadarbībai ar Botasu tiks pieņemts augustā. Toto Volfs gan norāda, ka lēmuma pieņemšana nenozīmē, ka tas uzreiz arī tiks paziņots presei. Lai gan Botass un Hamiltons, par spīti komandas lieliskajam sniegumam, pratuši izvairīties no nopietnām domstarpībām kameru priekšā, somu braucēja sniegums sezonas otrajā posmā regulāri krītas un “Mercedes” vēlme braucēju izvēli balstīt uz vienības attīstību ilgtermiņā var spēlēt pa labu Verstapena, Okona vai “Williams” braucēja Džordža Rasela izvēlei, kuri visi atrodas savas karjeras sākumā un ir ievērojami jaunāki.

“F1LV

Lai gan izredzes uz titulu ar katru posmu šķietami arvien straujāk izslīd no Botasa rokām, somu sportists ir pārliecināts, ka viņa galvenais trumpis ir lielāks izsalkums pēc uzvarām. “Neesmu sasniedzis ne tuvu tos mērķus, ko uzstādīju savai F1 karjerai. Tas man liek strādāt smagāk kā jebkad,” uzsver Botass, norādot, ka Hamiltona galvenās priekšrocības ir lēnajos līkumos, kur, braucot ar atšķirīgiem regulējumiem, Hamiltons var būt saudzīgāks pret aizmugurējām riepām. Botass uzsver, ka kvalifikācijās abu sniegums bijis ļoti līdzīgs, bet Hamiltonam izdevies aizsniegties mazliet tālāk sacīkstēs, pateicoties stabilākam sniegumam.