2019. gada Formula 1 čempionāta līderis Luiss Hamiltons izmantojis sociālā tīkla ‘Instagram’ palīdzību, lai paustu savu nostāju vides jautājumos. “Šobrīd esmu noskumis, domājot par to, uz kurieni pasaule virzās. Mūsu izmiršana kļūst aizvien reālāka, ņemot vērā to, kā izmantojam zemeslodes resursus. Pasaule šobrīd ir sajukusi. Pasaules līderi ir neizglītoti, vai neuztraucas par vides problēmām.” 34 gadus vecais sportists šogad pārdeva savu privāto lidmašīnu, skaidrojot lēmumu ar vēlmi samazināt oglekļa izmešu līmeni, kā arī atvēra veģetāro burgeru restorānu. “Kļūt par vegānu ir vienīgais veids, kā tiešām izglābt planētu. To var paveikt visai ātri, tikai jānoskaņojas,” turpina Hamiltons. “Godīgi sakot, dažkārt gribās padoties un pilnībā izslēgties. Kādēļ censties, ja pasaule ir tik piedrazota un cilvēkus tas neinteresē? Man vajadzēs brīdi, lai sakopotu savas domas. Paldies tiem, kam rūp šī pasaule.”

Pēc Formula 1 čempionāta komisijas balsojuma apstiprināts, ka jau nākamgad “Red Bull” jauno braucēju komanda sauksies “AlphaTauri”. Zīmols pašlaik tiek izmantots “Red Bull” apģērbu un aksesuāru tirdzniecībai. Šādā veidā enerģijas dzērienu ražošanas uzņēmums izmantos F1 kā mārketinga platformu. Līdzšinējais komandas nosaukums “Toro Rosso” tika izmantots kopš 2006. gada, kad “Red Bull” iegādājās Itālijā bāzēto komandu no “Minardi”. Šobrīd “Toro Rosso” konstruktoru kausā ieņem sesto pozīciju. Tās labākais rezultāts tika gūts Vācijā, kad Kvjats finišēja trešais, bet Albons sestais.

Pēc vairākus gadus ilgiem centieniem panākt kopsaucēju ar visām iesaistītajām pusēm, Maiami, visticamāk, tomēr tiks pie savas Grand Prix izcīņas. Potenciālā trases konfigurācija paredz formulu traukšanos garām populārajam ‘Hard Rock’ stadionam, kas Maiami “Dolphins” NFL komandas spēlēs spēj uzņemt līdz pat 65 tūkstošiem skatītāju. Stadiona un “Dolphins” kluba prezidents Toms Garfinkels norādīja, ka sacīkstes Maiami visdrīzāk tiks rīkotas maijā. Ja tā notiks, sacensību kalendārā būs jāveic vairākas izmaiņas, jo, piemēram, nākamgad maijs jau ir piepildīts ar sacīkstēm Nīderlandē, Spānijā un Monako, kamēr Amerikas motorsporta uzmanība maija beigās pievērsta leģendārajām Indianapolisas 500 jūdžu sacīkstēm.