Pēc daudzu braucēju sūdzībām par nelīdzeno trases segumu Ostinā esošajā ‘Circuit of the Americas’ trasē pieņemts lēmums par nopietniem remontdarbiem ziemas laikā, tostarp mainot caurules, kas atrodas zem trases asfalta. Trase tiks slēgta uz decembri un janvāri, lai uz jauno sezonu viss būtu augstākajā līmenī. Kopš trases atklāšanas tā iegrimusi par vienu metru un sāk kļūt nepiemērota F1, MotoGP, IndyCar un WEC posmu rīkošanai. Lielu postījumu trasei radījušas regulārās un spēcīgās lietusgāzes.

“Renault” komandas inženierijas departamentu papildinājis pieredzējušais Pats Frajs, kurš pirms tam darbojies “Ferrari” un “McLaren” komandās, bet savu F1 karjeru uzsāka tieši Enstonā bāzētajā komandā, kad tā vēl saucās “Benetton”. Pagaidām nav precīzi zināms, kādu lomu Frajs ieņems komandā, tomēr šis ir nopietns pieteikums cīņai par atgriešanos rezultātu tabulas galvgalī, jo šonedēļ “Renault” piesaistīja vēlvienu augstas raudzes speciālistu Dirku de Bēru aerodinamiskās nodaļas vadītāja amatam.

“Racing Point” saņēmuši plānošanas atļauju jaunas komandas bāzes būvniecībai 15 tūkstošu kvadrātmetru lielā platībā blakus tās šī brīža rūpnīcai Silverstounā. Jaunā bāze ietver autostāvvietu vairāk kā 600 mašīnām un vietu helikopteram. Tikmēr pašas telpas būs efektīvi iespējams izmantot izpētes un attīstības procesiem, kas šaurības dēļ nebija pieejami šobrīd izmantotajā bāzē. Plānots, ka komanda uz jaunajām telpām pārvāksies 2021. gada augustā vasaras pārtraukuma laikā.