Sebastians Fetels uzrādīja ātrāko apļa laiku otrajā treniņā Brazīlijā, kur aiz komandas biedra palika otrs ”Ferrari” pilots Šarls Leklērs.

”Ferrari” jau sesijas vidusdaļā uzrādīja labākos apļa laikus ar vidējā sastāva riepām, bet vēlāk pārspēja visus arī mīkstākā sastāva riepām. Sākotnēji gan Fetelam bija problēmas atgriezties tabulas galvgalī, jo viņš īsajā Interlagosas trasē saskārās ar intensīvu satiksmi un veikt brīvu apli bija ļoti sarežģīti.

“Ferrari” pēc ASV tika netieši apsūdzēti par krāpšanos ar degvielas plūsmu, jo pēc FIA precizējošas tehniskās direktīvas sekoja “Ferrari” snieguma kritums Ostinā, ko konkurenti skaidroja ar nelegālo risinājumu pazušanu. Tomēr Brazīlijas treniņos “Ferrari” atkal bija nepārspējami ātrajās trases daļās, kas daļēji un tikai netieši reabilitē itāļu komandu.

“F1LV

Viens no pēdējiem kvalifikāijas apļa mēģinājumu veica Makss Verstapens, kurš pacēlās uz trešo vietu. ”Red Bull” pilots bija ātrākais otrajā un trešajā trases sektorā. Aiz Verstapena ierindojās abi “Mercedes” piloti.

Pārsteidzošu sesto laiku uzrādīja Kevins Magnusens, atstājot aiz sevis Danielu Rikardo. “Hass” komanda atguvusi konkurētspēju, pateicoties vēsajiem laika apstākļiem Interlagosā.

Brazīlijas GP – Treniņi 2