Divkārtējais Formula 1 čempions Fernando Alonso pārtraucis jebkādu formālu sadarbību ar savu pēdējo F1 komandu “McLaren”. Alonso darbojās kā “McLaren” zīmola vēstnesis arī pēc karjeras pārtraukšanas, tostarp piedaloties Indy 500 sacīkstēs tieši “McLaren” komandas rindās. Kamēr abu pušu sadarbība vēl bija spēkā, pastāvēja pamatotas baumas, ka Alonso vēl atgriezīsies F1 čempionātā, tomēr nu Vokingā bāzētā vienība atzinusi, ka savu nākotni vēlas saistīt ar abiem pašreizējiem pamatsastāva braucējiem Lando norisu un Karlosu Saincu.

Kanādiešu autosportists Nikolā Latifi paziņojis, ka savai Formula 1 karjerai izvēlējies 6. numuru, ar ko agrāk brauca Niko Rosbergs, kurš arī karjeru uzsāka “Williams” komandā. Numuru drīkst izmantot, ja iepriekšējo divu sezonu laikā to neviens cits nav lietojis. Tā kā Rosbergs karjeru noslēdza 2016. gadā pēc čempiona titula izcīnīšanas, tad 6. numurs bija pieejams. Savu lēmumu Latifi skaidro ar faktu, ka viņš nākot no ‘sešinieka’ pilsētas Toronto, jo telefona numuri tajā sākoties ar ‘416’ vai ‘647’. “Es apzinos, ka tas ir muļķīgi, bet tas kaut kā iegājās un tādēļ arī izvēlējos šādu numuru,” skaidro Latifi.

“F1LV

Formula 1 čempionāta organizatori oficiāli apstiprinājuši, ka savu amatu šī mēneša beigās pametīs komerciālās daļas vadītājs Šons Bračess. 59 gadus vecā Bračesa aiziešana skaidrojama ar vēlmi vairāk laika veltīt ģimenes dzīvei Amerikas Savienotajās Valstīs. Bračess savu karjeru izveidoja, pateicoties darbam “ESPN” un 2017. gadā kopā ar Čeisu Keriju un Rosu Braunu kļuva vienu no trim Formula 1 jauno īpašnieku “Liberty Media” ieceltajiem vadītājiem, atbildot par čempionāta komerciālo pusi. Tieši Bračesa pārraudzībā tika veiktas vairākas nozīmīgas izmaiņas, kā arī “Netflix” straumēšanas platformā izveidots dokumentālais raidījums “Drive to Survive”.