Fabrikas “Repsol Honda” komanda ir paziņojusi, ka pagarina līgumu ar seškārtējo pasaules čempionu Marku Markesu vismaz līdz 2024.gadam.

27 gadus vecais spānis kā Moto2 čempions debitēja MotoGP klasē 2013.gadā un ir izcīnījis sešus premjerklases titulus septiņos gados, kļūstot par visu laiku panākumiem bagātāko “Honda” komandas braucēju.

Pirms pāris mēnešiem “Repsol Honda” nolīga arī Marka jaunāko brāli Aleksu Markesu, kurš kļuva par 2019.gada Moto2 klases čempionu. Marks Markess aizkulisēs cītīgi strādāja, lai šis darījums notiktu un abi ar brāli startētu vienā komandā.

Šobrīd gan Marks Markess atkopjas pēc pleca operācijas un atšķirībā no pagājušā gada šis atveseļošanās process norit krietni gausāk. Pirmssezonas testos Sepangā Markess nebija gatavs veikt pilnu sacīkšu distanci un spēja uzrādīt tikai 13.apļa laiku.

Patīkamas ziņas arī Latvijas motošosejas līdzjutējiem, jo MotoGP sacīkstes tiešraidēs ar komentāriem latviešu valodā arī šajā sezonā būs redzamas TV3 Sport Latvia. Pirmais čempionāta posms risināsies no 6. līdz 8.martam Katarā.