Korona vīrusa izplatība aizvien vairāk ietekmē arī autosporta norisi un pirms šajā nedēļas nogalē gaidāmās Austrālijas GP izcīņas jau ir veiktas vairākas pārbaudes.

Tiek ziņots, ka trīs Formula 1 komandu pārstāvjiem jau ir noteikta karantīnas izolācija, kamēr tiek veikta viņu analīžu pārbaude. Viens pārstāvis no “McLaren” un divi no “Haas” komandas nav jutušies labi un viņiem paņemtas analīzes, kā arī noteikta izolācija. Austrālija turklāt ir noteikusi ieceļošanas ierobežojumu itāļiem sākot no trešdienas, taču tas neietekmēs visu Itālijā bāzēto komandu darbu, jo viss personāls ieradies Melburnā jau iepriekš.

Lai mazinātu cilvēku drūzmēšanos un tiešu saskarsmi ar pilotiem ir nolemts Austrālijas GP laikā atcelt pilotu autogrāfu sesijas, kas tiks aizstātas ar interviju sesijām. Tāpat komandas šobrīd organizē iespējas nošķirt pilotus no tiešas saskarsmes arī ar žurnālistiem, izveidojot īpāsas ‘buferzonas’ preses brīfingu laikā. Tikmēr “Renault” komanda, kas Albertparka trasē prezentēja mašīnas krāsojumu, aizliedza pilotiem piedalīties preses intervijās pēc šī pasākuma.

“F1LV

Tostarp paziņots par to, ka atcelta Džakartas E-Prix sacīkste, kurai 6.jūnijā bija jānotiek Indonēzijas galvaspilsētā.

F1LV Podkāsts #63: Pirms F1 sezonas