Formula 1 var nākties kārtējo reizi pārskatīt savu 2020. gada sezonas kalendāru, jo Lielbritānijas valdība plāno ieviest obligātu 14 dienu karantīnas procedūru visiem, kas ierodas valsts robežās. Formula 1 saime nebūšot izņēmums.

Paredzams, ka šie ierobežojumi būs spēkā arī jūlijā, kad būtu jānotiek Lielbritānijas GP izcīņai. Tas nozīmē, ka pat ar divu nedēļu pauzi starp Austrijas un Lielbritānijas posmiem nebūtu pietiekami, lai varētu uzorganizēt sacensības bez skatītājiem. Arī sezonas uzsākšana Lielbritānijā būtu apgrūtinoša, it īpaši komandām, kas ir bāzētas citās valstīs.

Šobrīd F1 strādā pie iespējas nodrošināt ļoti slēgtu saimi, kas paredz, ka neviens čempionāta dalībnieks nenonāktu kontaktā ar cilvēkiem no pārējās pasaules, tomēr maz ticams, ka šis projekts gūs pozitīvus rezultātus.

“F1LV

Zīmīgi, ka šogad beidzas arī Konkordijas līgums, kas nosaka čempionāta finansu sadales shēmu. Čeiss Kerijs gan norāda, ka šis jautājums šobrīd nav prioritāšu saraksta augšpusē. Vaicāts, vai ir iespējams pagarināt esošo līgumu par vienu gadu, Kerijs uzsver, ka viņam nav nepieciešama visu komandu piekrišana izmaiņu veikšanai, kā arī teorētiski sezona var sākties bez līguma, tikai ar vienošanos par potenciālo balvu fonda sadalījumu.