Joprojām turpinās darbs pie šīs sezonas Formula 1 kalendāra izveides. Lai gan 8 pirmie posmi jau oficiāli apstiprināti, “Auto und Motor Sport” izplatījuši informāciju, ka sezonas Eiropas fāze varētu tikt papildināta ar vēl diviem posmiem. Kā potenciālās kandidatūras tiek izskatītas Mudžello un Imolas trases Itālijā, kā arī Vācijā esošā Hokenheima. Pastāv liela iespējamība, ka Sočos tiks organizētas sacīkstes divas nedēļas nogales pēc kārtas līdzīgi kā tas jau ir apstiprināts Silverstounas un Red Bull Ring gadījumā. Gandrīz skaidrs, ka sacīkstes Baku, Suzukā un Singapūrā šogad netiks aizvadītas.

Kamēr F1 kalendārā vēl valda neskaidrības, sieviešu čempionāta W Series organizatori ir paziņojuši, ka šī sezona ir pilnībā atcelta un nākamās sacīkstes gaidāmas 2021. gadā. Ja pērn visi posmi tika pielāgoti DTM kalendāram, tad šosezon braucējām bija plānots doties uz Teksasu un Mehiko, kur sacīkstes noritētu vienā nedēļas nogalē ar F1. Šis plāns paliek spēkā uz 2021. gadu. Vēl nav skaidrības vai nākamgad čempionātā startēs tās pašas dalībnieces, kuras izgāja atlasi šogad, vai tiks veikts jauns atlases process.

“Mercedes” komanda nākamnedēļ aizvadīs divu dienu testus Silverstounas trasē. Noteikumi paredz, ka privātajos testos nedrīkst izmantot tekošās paaudzes modeli, tādēļ Botass un Hamiltons sēdīsies pie W09 modeļa stūres, ko “Mercedes” izmantoja 2018. gadā. Testu mērķis neesot mašīnas attīstīšana, bet gan darba izmēģināšana, ievērojot drošības pasākumus, valkājot maskas un ieturot nepieciešamo distancēšanos, kad tas ir iespējams. Paredzams, ka drīz par līdzīgiem testiem paziņos arī abas atlikušās lielās komandas “Red Bull” un “Ferrari”.