‘Mercedes’ paliek nepārspēti ļoti karstā dienā, Hamiltons ievada trešo komandas 1-2 šonedēļ ar Botasu aiz muguras vien par 0.151 sekundi, Verstapens ierindojas trešais.

Barselonas trase sestdienā ir ļoti karsta, kur seguma temperatūra sasniedza pat 45 grādus (celsija skalā). Komandas bija spiestas pat izmantot tribīņu doto ēnu, lai pēc iespējas efektīvāk atdzesētu spēkratus.

“F1LV

Nikolasam Latifi un Maksam Verstapenam ne pirmo reizi šogad izceļas starpgadījums ar bloķēšanu uz trases, šoreiz gan ‘Red Bull’ pilots bija pie vainas, kas lika Latifi sūdzēties par to komandai. Arī Kevinam Magnusenam un Estebanam Okonam gadījās līdzīga situācija, kas gan noveda pie bēdīgākām sekām – francūzis nespēja efektīvi noreaģēt uz dāņa izdarībam un saskārās ar trases barjerām pēdējās sesijas minūtēs.

Karloss Sainss un Pjērs Gazlī uzrādija lielisku sniegumu, ‘McLaren’ pilots ierindojas ceturtajā pozīcijā, kamēr Gazlī – septītajā. Romainam Grožānam šī gan nebija tik izdevusies sesija, iepriekšējos divos treniņos pabeidza sesijas sestajā un piektajā pozīcijā, trešajos treniņos gan jāsamierinās ar 13. vietu.

Trešie treniņi – Spānijas Grand PrixImage