Helmuts Marko apstiprinājis, ka “Red Bull” braucēja draudzenei konstatētas pozitīvas Covid-19 analīzes. Marko nav atklājis, kura pilota mīļotā dāma ir saķērusi vīrusu, kā arī to vai šis pilots pārstāv “Red Bull” vai “AlphaTauri” vienību. Paša braucēja analīzes gan esot negatīvas, tomēr Marko akcentēja, ka Sočos regulāri bija vērojams, ka cilvēki nelieto aizsargmaskas. Cits “Red Bull” braucējs esot atradies ballītē ar trim inficētām personām, taču arī viņa tests esot negatīvs. Pagājušonedēļ Formula 1 ‘burbulī’ atklājās 10 pozitīvas analīzes, taču čempionāta organizatori noliedz, ka tie būtu saistīti ar atļauju 30 tūkstošiem skatītāju vērot sacensības klātienē.


Lai gan Turcijas Grand Prix organizatori bija uzsākuši apņēmīgu plānu, nodrošinot iespēju 100 tūkstošiem skatītāju vērot sacīkstes klātienē, ievērojot sociālās distancēšanās noteikumus, no ambiciozās idejas nācies atteikties, jo Stambulas Pandēmijas komitejas jaunākie ierobežojumi liegs trasē uzņemt līdzjutējus, neraugoties uz to, ka aptuveni 40 tūkstoši biļešu tika pārdotas jau pirmajā tirdzniecības dienā, kad organizatori par tām piedāvāja ļoti izdevīgu cenu. Sagaidāms, ka tuvākajos posmos Nirburgringā, Portimao un Imolā nelielam skatītāju pūlim būs iespēja posmu apmeklēt klātienē.


“F1LV

Formula 1 čempionāta oficiālās mājaslapas reportieris Lorens Barretto ziņo, ka viņa rīcībā ir avoti, kas norāda, ka nākamsezon “Alfa Romeo” sastāvā startēs Kimi Raikonens un Miks Šūmahers. Lai gan pēdējās detaļas ar abiem braucējiem vēl esot jāpārrunā, turklāt F2 čempionātā vēl atlikuši divi posmi. Ja tā izrādīsies taisnība, tad no komandas pamatsastāva vietas šķirsies Antonio Džiovinaci, bet Raikonens, kurš nākamnedēļ svinēs savu 41. dzimšanas dienu, brauks kopā Miku Šūmaheru, kura tēvs Mihaels 2003. gadā cīņā par titulu pieveica Raikonenu par 2 punktiem.