Luiss Hamiltons uzvar Portugāles Grand Prix, pārspējot savu komandas biedru Valteri Botasu par 25 sekundēm. Makss Verstapens noslēdz TOP3.

Luiss Hamiltons pēc neveiksmīga starta, kur zaudēja pozīcijas Botasam un Sainsam, spēja atgūties un jau sacīkstes divdesmitajā aplī atguva sacīkstes vadību no somu komandas biedra, kur pavadīja visu atlikušo laiku, iegūstot savu 92. uzvaru. Ar Portugāles Grand Prix viņš sevi ieraksta vēstures grāmatās kā braucēju ar visvairāk uzvarām, pārspējot gandrīz neiespējamo Mihaela Šumahera rekordu. Karloss Sainsa izpildījumā varēja redzēt gandrīz perfektu startu, ‘McLaren’ pilots jau pirmā apļa vidū ieguva pirmo pozīciju no Valteri Botasa un spēja to noturēt līdz 6. aplim, kad abi ‘Mercedes’ atguva ierastās pozīcijas.

“F1LV

Šārls Leklērs sacīksti aizvadīja mierīgi, nezaudēja pozīcijas un finišēja ceturtajā vietā, tajā pašā, no kuras bija sācis sacīksti. ‘Ferrari’ komandas biedrs uzlaboja savu kvalifikācijas rezultātu finišējot punktos, desmitajā vietā.

Makss Verstapens pēc sadursmes ar Serhio Peresu pirmajos apļos, atguvās un sacīksti spēja finišēt trešajā vietā, kamēr otrs ‘Red Bull’ braucējs, Aleksandrs Albons, vēljoprojām nespēj atrast savu ritmu un sacīksti pabeidz 14. pozīcijā.

Abi ‘Racing Point’ Algarves trasē nespēja izvairīties no sadursmēm, Serhio Peress sacīkstes 1. aplī sadūrās ar Maksu Verstapenu, kamēr Lans Strols veicot “drosmīgu” apdzīšanas manevru sadūrās ar Lando Norisa ‘McLaren’. Strolam šis bija aizmirstams Grand Prix, pēc sadursmes ar Norisu bija sabojājis formulas grīdu, kā arī ieguva soda laiku, ‘Racing Point’ izlēma kanādieša spēkratu ņemt ārā no sacīkstes.

Gazlī turpina pārsteigt ar savu sniegumu ‘Alpha Tauri’, sacīksti finišē piektaja vietā, pēdējos apļos apdzenot Peresu.

Portugāles Grand Prix – sacīkste.Image