Aleksandrs Albona jaunajā sezonā startēs DTM čempionātā, kur piedalīsies ar “Red Bull” finansiālu atbalstu.

Pirms 2021.gada sezonas Alekss Albons tika atlaists no “Red Bull” vienības, kura nolēma piesaistīt pieredzējušo Serhio Peresu. Albons 2020.gadā guva divus goda pjedestālus Mudžello un Šakirā, bet uz 2021.gada sezona viņš tika pazemināts uz rezervista lomu un līdz ar to DTM čempionātā viņš startēs tikai tajos posmos, kas nepārklāsies ar Formula 1 kalendāru.

Līdzīgi uz DTM čempionātu tiek nokomandēts vēl viens “Red Bull” akadēmijas biedrs Liams Lavsons, kurš pēdējos divus gadu pavadījis FIA Formula 3 čempionātā, bet 2021.gadā startēs Formula 2 čempionātā.

Pagaidām vēl nav skaidrs, kurās komandās startēs Albons un Lavsons. Gerhards Bergers, kuram šobrīd ir jācenšas reanimēt DTM čempionāts, norādīja, ka jauno F1 pilotu piesaiste ir labs risinājums čempionāta atpazīstamības veicināšanai. Jaunajā DTM sezonā dalību pieteicis arī Džensons Batons, kurš startēs ar savu vienību. Jāatgādina, ka 2021.gadā DTM ir atteikusies no ‘Class One’ noteikumiem un tiks piemēroti uz GT3 klases bāzētie tehniskie noteikumi. Deviņu posmu DTM čempionāts sāksies maija beigās ‘Igora Park’ trasē Krievijā.