Arī otrajos treniņos ‘Mercedes’ vienība guva 1-2 finišu, un arī šoreiz Botass priekšā Hamiltonam par nieka tiesu – sekundes simtdaļu. Pjērs Gazlī aizvadīja lielisku piektdienu, pirmajos treniņos finišējot piektais un otrajos treniņos iekļuva TOP 3.

Maksam Verstapenam otrie treniņi gan beidzās pāragri, nobraucot vien 5 apļus tika atklāta piedziņas vārpstas kļūme un formula tika noņemta no trases, lai to savestu kārtībā, taču atpakaļ uz trases nīderlandietis tā arī neatgriezās. Savukārt komandas biedrs Peress pēc neveiksmīga pirmā treniņa, kurā satriecās ar Estebana Okona formulu, spēja uzlabot sniegumu, otrajos treniņos iegūstot sesto vietu.

“F1LV

‘Ferrari’ braucēji aizvadīja lielisku piektdienas otro sesiju, Karloss Sainss uzrādīja ceturto ātrāko apli un Šārls Leklērs piekto, taču labo noskaņojumu izjauca Leklēra avārija četras minūtes pirms sesijas beigām. Mēģinot uzstādīt jaunu ātrāko apli Leklērs izslīdēja starp abiem Rivazza līkumiem un ietriecās sienā. Tika izkārts sarkanais karogs, un sesija vairs netika atsākta.

Emilija Romanja Grand Prix – otrie treniņiImage