Francijas GP turpinās Pola Rikāra trasē un noslēdzies arī otrais treniņš, kurš ātrāko apļa laiku uzrādīja Makss Verstapens, kurš pēdējo reizi otro treniņa galvgalī atradās pirmajā šīs sezonas posmā Bahreinā.

Verstapens pārspēja Mercedes pilotus Valteri Botass, kurš bija ātrākais pirmajā treniņā, un Luiss Hamiltons, kurš Francija atkal visus pārsteidza ar savu garderobes izvēli.

Vairāki piloti turpināja braukt ārpus trases robežām 2.līkumā, kur uzreiz aiz trases apmales izvietotas dzeltenas ‘pumpas’, kas nodara bojājumus mašīnas grīdām. Laikā, kad komandām budžeta griestu dēļ jākontrolē savi tēriņi, šādi neplānoti bojājumi ir ļoti nepatīkami. Pirmajā treniņā sacīkšu direkcijai sūdzējās “Mercedes”, bet otrajā ar “Red Bull” vienības vadība, tomēr pagaidām nav plānu mainīt trases iekārtojumu.

“F1LV

Lielisku ātrumu savā māju posmā Francijas GP demonstrēja Alpine komanda – Fernando Alonso uzrādīja ceturto apļa laiku, bet viņa komandas biedrs Estebans Okons otrajā treniņā ierindojās sestajā vietā.

Tikmēr bāli sākusies nedēļas nogale Baku posma uzvarētājam Serhio Peresam, kurš uzrādīja tikai 12.rezultātu. Lai iesaistītos cīņā ar vadošajiem pilotiem arī sacīkstē, meksikānim ir plāns kvalificēties pirmajās trīs starta rindās, tomēr laika izteiksmē pagaidām viņš no šī mērķa atpaliek par 0,5s.

Francijas GP Treniņi 2