Spa trasē aizvadīts Beļģijas Grand Prix trešais treniņbrauciens, kurā ātrāko apli uzrādīt spēja “Red Bull” komandas braucējs Makss Verstapens.

Arī sestdienas rīts trasē iesākās ar mainīgiem, bet pārsvarā slapjiem laikapstākļiem, līdz ar to lielākā daļa pilotu trasē treniņos devās ar pārejas tipa lietus riepām. Vienīgais, kurš treniņu sesijas beigās trasē devās ar slikiem bija Lando Noriss.

Verstapens, kurš piektdienas treniņos piedzīvoja avāriju, kopumā veica vien 10 apļus, uzrādot laiku 1:56.924, gandrīz par sekundi apsteidzot savu komandas biedru Serhio Peresu. Trešajā vietā ierindojās Luiss Hamiltons, kurš sava galvenā konkurenta apļa laikam zaudēja 1,072 sekundes, savukārt ceturtais bija Noriss, līderim zaudējot jau pusotru sekundi. Pirmo sešinieku noslēdza Estebans Okons (“Alpine”) un Lenss Strolls (“Aston Martin”) no labākā laika atpaliekot par attiecīgi 1,989 un 2,281 sekundēm.

Plkst. 16.00 pēc Latvijas laika sagaidāma Beļģijas GP kvalifikācija, kurā, ņemot vērā laikapstākļus, varam sagaidīt arī interesantus pavērsienus.

Beļģijas GP – 3. treniņš