Šārls Leklērs un ‘Ferrari’ komanda Nīderlandes Grand Prix otrajos treniņos uzrādīja lielisku sniegumu, iegūstot 1-2 finišu. Leklērs bija vienīgais, kuram izdevās lauzt 1 minūtes un 11 sekunžu barjeru ar laiku 1:10.902. No mongoskāņa par pāris desmitdaļām atpalika komandas biedrs Sainss, kamēr labāko trijnieku noslēdza Estebans Okons, minot uz papēžiem abiem ‘Ferrari’.

Luiss Hamiltons, kurš pirmo sesiju pabiedza kā ātrākais, otrajos treniņos piedzīvoja dzinēja problēmas vien pēc 3 nobrauktiem apļiem, un bija spiests apstāties trases malā uz, ko fani Zandvūrtas trases tribīnēs reaģēja ar ovācijām. Hamiltona ‘Mercedes’ aizvešana no trases noritēja raitāk kā Sebastiana Vetela ‘Aston Martin’ pirmajos treniņos, un sesija varēja atsākties jau pēc nepilnām desmit minūtēm.

Otrais sarkanais karogs tika izkārts sesijas vidū pēc tam, kad Ņikita Mazepins nespēja savaldīt savu ‘Haas’ spēkratu trases vienpadsmitajā līkumā, kur sagriezās un iestiga grants segumā. 

Valteri Botass finišējā kā ceturtais ātrākais, aiz soma sekoja ‘Red Bull’ konkurents un mājinieks Makss Verstapens. Lai gan somu pilots uzrādīja ātrāku apli kā Verstapens, ‘Mercedes’ nometnē varētu būt satraukums par sacīkšu tempu, kur ‘Red Bull’ izskatās krietni vien ātrāki.

Fernando Alonso uzrādīja piekto ātrāko laiku, aiz viņa Pjērs Gazlī un Lando Noriss, kamēr labāko desmitnieku noslēdza Antonio Džiovinaci un Sebastians Vetels, kura formula tika salabota pirms otro treniņu beigām.

Nīderlands Grand Prix – otrie treniņiImage