Sestdien īsi pirms kvalifikācijas Daniesl Rikjardo piepildīja savu sapni. Rikjardo tika pie izdevības Ostinas trasē izmēģināt 1984. gada NASCAR automašīnu, ar ko vairākas uzvaras izcīnīja leģenda Deils Ērnhards.

NASCAR “Chevrolet Monte Carlo” mašīna, kas īsi pirms Amerikas GP kvalifikācijas nonāca Rikjardo, ikdienā atrodama viņa priekšnieka Zaka Brauna kolekcijā. Pirms sezonas abi vienojās par derībām – Rikjardo varēs izbraukt ar šo mašīnu, ja sezonas laikā kāps uz pjedestāla. Daniels ar uzviju to realizēja Moncā, izcīnot uzvaru.

Tas bija slimi. Man bija tik jautri! Viss šķita tik atšķirīgs. Tas bija īpaši, jo viss likās tik svešs un nepieradināts. Skaņa, pārnesumi, braukšanas pozīcija… Viss šķita unikāls. Pie tam tā ir Deila mašīna. Viņš ir viens no maniem varoņiem. Tik nereāli un jautri. Turklāt to paveicām šeit. Nezinu, vai efekts būtu līdzvērtīgs, ja mēs būtu noīrējuši privāto testu trasi kaut kur Anglijā. Esmu ļoti pateicīgs Zakam, ka viņš to atveda uz šejieni,” sajūsmu neslēpj Daniels Rikjardo.

Tēva izvēlēto profesiju piekopa arī viņa dēls Deils Ērnhards Jr., kurš karjeras laikā izcīnīja 26 uzvaras. “Esmu ļoti priecīgs par Danielu. Vēlos pateikties par to, kā viņš godina manu tēvu. Tas raisa smaidu tēta ģimenes un līdzjutēju vidū,” norāda Deils Juniors.

Trešais numurs rotāja Deila Ērnharda mašīnu no 1984. gada līdz pat viņa traģiskajai bojāejai 2001. gadā. Daniels Rikjardo izvēlējās trešo numuru uz savas Formula 1 mašīnas tieši šī iemesla dēļ.

Pie kā īpaša tika arī automašīnas īpašnieks un “McLaren” vadītājs Zaks Brauns, kuram uz kreisā pleca tika uztetovēta Moncas trases kontūra un datums, kurā Rikjardo atnesa vienībai pirmo uzvaru kopš Brauns ir tās vadītājs.