Ferrari komanda šodien virtuālā prezentācijā parādīja pasaulei savu jaunās sezonas modeli Ferrari F1-75.
Komandas vadītājs Mattia Binoto atklāšanas runā atklāja komandas stiprās puses un plānus jaunajā ērā. Protams, mērķis ir iekļauties cīņās par uzvarām un tituliem.
Tuklāt komanu pārstāvēs divi jauni, taču tajā pašā laikā jau pieredzējuši piloti ar milzīgām ambīcijām – Šarls Leklērs, kurš ir Ferrari akadēmijas absolvents, un Karloss Saincs, kurš komandai pievienojās pērn, tomēr spēja finišēt kopvērtējumā priekšā savam komandas biedra.
Jāatgādina, ka jaunā modeļa nosaukums ir dots par godu 75 gadu jubilejai, kopš Ferrari no savas fabrikas Maranello izstūma pirmo ielas modeli Ferrari 125S.
Jaunā modeļa krāsojumā uzreiz ir pamanāmas melnās krāsa klātbūtne, kas redzama arī uz pilotu kombinezoniem. Tostarp aerodinamiskajā risinājumā vispirms krīt acīs līdzīgs risinājums kā Aston Martin – ar pamatīgu tuleni zem sānu pontoniem un dzesēšanas žaunām tā virspusē. Turklāt mašīnas krāsojumā vairs nav redzams ilggadīgais partneris Philip Morris ar savu Mission Winnow brendu.