Piesakies! Formula 1 viktorīna un kopīga sacīkšu skatīšanās 24. aprīlī!

0

Vēlies pavadīt svētdienu kopā ar autosporta līdzjutējiem? 24. aprīlī unikālā pasākumā iespēja satikt kopīgus domu biedrus! Programmā Formula 1 viktorīna un kopīga Emīlijas-Romanjas Grand Prix skatīšanās.

Formula 1 līdzjutēju klubs sadarbībā ar SIA “Viktorīna” aicina visus, kam benzīns asinīs, erudīcijas konkursi sirdij tuvi vai gluži vienkārši vēlme iegūt jaunus domubiedrus, uz vēl nebijušu pasākumu, klātienē pārbaudot savas zināšanas par F1.

  • Kad? Svētdien, 24. aprīlī, pl. 14:00 (vēlams ierasties vismaz 15 minūtes iepriekš)
  • Kur? Sporta bārā O’Learys, t/c “Akropole Rīga”, Maskavas ielā 257, Rīgā

Kā pieteikties? Lai pieteiktu savas komandas dalību sūti e-pastu uz info@viktorina.lv. Komanda sastāv no 3-6 dalībniekiem, taču iespējams veikt arī individuālus pieteikumus pa vienam vai divatā, nokomplektējot komandas uz vietas. Dalības maksa viktorīnā: 8 EUR no cilvēka (skaidrā naudā).

Kas balvās? Neatkarīgi no iegūtās vietas visi dalībnieki balvā saņem lieliski pavadītas pēcpusdienas sajūtu, taču azarta uzkurināšanai uzvarētāji saņems bezmaksas apmeklējumu lāzerpeintbolam, bet otrās un trešās vietas ieguvēji – boulingam. Erudītākās komandas tiks arī pie apģērbiem un aksesuāriem no Formula 1 līdzjutēju kluba!

Formula 1 viktorīna noslēgsies aptuveni pl. 15:45. Sekojot īsam atelpas brīdim, visi laipni aicināti turpināt pasākumu ar Emīlijas-Romanjas Grand Prix kopīgu skatīšanos (sacīkšu starts pl. 16:00).

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinies ar F1 Līdzjutēju klubu Facebook grupā vai caur e-pastu F1Lidzjuteji@f1.lv.

Asu prātu, labu garastāvokli un, protams, šķipsniņu veiksmes! Veidosim foršu pasākumu visi kopā!