Holandiešu autosportists Niks de Vrīss, mērķējot nākamgad aizvadīt pirmo sezonu F1 čempionātā, apstiprinājis, ka veic pārrunas ar “Williams”, “Alpine” un “AlphaTauri” komandām. Sportists gan norāda, ka viņam nav gluži brīva izvēle, kurā no tām startēt.

De Vrīss savu F1 debiju jau piedzīvoja, kad Itālijas posmā “Williams” sastāvā aizvietoja Aleksu Albonu. Visticamāk gan tā viņam bija vienīgā iespēja šosezon stāties uz starta. Taču pilnīgi iespējams, ka nākamgad “Formula 2” un “Formula E” čempionu jau redzēsim visos posmos.

“Tas ir patiess fakts,” atbildēja De Vrīss, kad TV šovā “Humberto on Saturday” viņam tika uzdots jautājums, vai tā ir patiesība, ka viņš šobrīd runā ar augstāk minētajām trim F1 komandām.

Pilots gan norāda, ka viņam nav nekāda lielā teikšana par savu nākotni, taču reālākā esot varbūtība, ka līgums tiks noslēgts ar “Williams”.

“Nedomāju, ka es varu tā vienkārši izvēlēties, jo lielā mērā šīs lietas ir ārpus manas kontroles,” sacīja De Vrīss. “Ar “Williams” runāju jau ļoti ilgi un notika tā, ka šīs komandas sastāvā varēju aizvadīt F1 debijas sacensības. Būtu loģisks solis, ja es startētu pie viņiem.”

Tāpat braucējs apstiprina, ka “Alpine” komandā viņam paredzēti privāti testi, bet nesen Austrijā bija tikšanās ar “Red Bull” pilotu programmas bosu Helmutu Marko, abiem apspriežoties par viņa iespējamo startēšanu “AlphaTauri” rindās.

“Ar “Alpine” runāju kopš jūlija, un ar šo komandu man nākamnedēļ Ungārijā paredzēti testi,” viņš stāsta. “Kā mediji jau bija pamanījuši, pagājušajā nedēļā biju Austrijā, lai satiktu Helmutu Marko un ar viņu apspriestu iespējamo nākotni. Tādi ir šī brīža fakti. Lai kurā komandā arī es nedabūtu pilota vietu, būšu laimīgs par to. Tomēr tagad jāskatās, kā situācija attīstīsies tuvākajās dienās un nedēļās.”