Par “Hyundai” rallija vienības vadītāju pasaules čempionātā kļuvis Sirils Abitebūls. Iepriekš viņš strādājis “Formulā 1”, kur vadījis vairākas komandas.

Pēc tam, kad 2021. gada decembrī par aiziešanu no “Hyundai Motorsport” vadītāja amata paziņoja Andreā Adamo, ilgu laiku tika meklēts viņa aizstājējs. Šo laiku vadītāja vietas izpildītājs bija Žuljēns Monsets, kurš pirms tam vadīja Dienvidkorejas automobiļu ražotāja rallija komandas dzinēju nodaļu.

45 gadus vecajam Abitebūlam ir bagāta pieredze autosportā. No 2012. līdz 2014. gadam viņš vadīja šobrīd vairs neeksistējošo F1 komandu “Caterham”. Savukārt pēc tam viņš atgriezās “Renault” komandā, kur savulaik uzsāka savu karjeru F1 čempionātā. 2017. gadā francūzis tika iecelts par vienības vadītāju, bet 2021. gadā, pirms komanda mainīja nosaukumu uz “Alpine”, sadarbība tika izbeigta.

Pēc aiziešanas no “Renault” Abitebūls strādāja par motoru sporta padomnieku “Mecachrome” motoru rūpnīcā, kas piegādā jaudas agregātus “Formula 2” un “Formula 3” čempionātiem. Rallijā viņš līdz šim nav darbojies.

2019. un 2020. gadā “Hyundai” izdevās uzvarēt pasaules rallija čempionātā komandu ieskaitē, taču neviens pilots vienības sastāvā par WRC čempionu pagaidām nav kļuvis. Pērn komanda uzvarēja piecos posmos – Ots Tanaks triumfēja trīs reizes, bet Tjerī Noivils pirmo vietu sasniedza divreiz. Komandu ieskaitē tika izcīnīta otrā vieta, kamēr individuālajā vērtējumā Tanaks bija otrais, bet Noivils palika trešais. Šogad sastāvā turpinās startēt Noivils, bet pievienojušies Esapeka Lapi un Kreigs Brīns, kurš piedalīsies atsevišķos posmos, tāpat kā Danijs Sordo.