Itāļu komanda Ferrari ir izvēlējusies romantiskāko dienu gadā, lai parādītu pasaulei savu 2023.gada modeli SF-23.

Komandu arī šajā sezonā turpinās pārstāvēt monogāsks Šarls Leklērs, kurš pērn izcīnīja otro vietu čempionātā, un spānis Karloss Sainss. Tostarp Matia Binotto komandas vadītāja amatā ir nomainījis bijušais Sauber (Alfa Romeo) komandas boss Frederiks Vasūrs.

2022.gada sezonā Ferrari pārsteidza visus ar ļoti ātru mašīnu, kas sezonas sākumā Leklēram atnesa vairākas uzvaras. Tormēr turpinājumā pievīla izturības, stratēģiskās prasmes un spēja progresēt sezonas laikā.

Šarls Leklērs prezentācijā nekautrējās izvirzīt mērķi cīnīties par uzvarām un arī čempiona titulu – tāds ir uzstādījums pirms gaidāmās sezonas.

Marks Žene, kurš ir viens no prezentācijas vadītājiem, stādot priekšā jauno Ferrari modeli, nodēvēja to par ‘titula pretendentu’ un tas nozīmē, ka komandas plāns ir skaidrs un netiek slēpts.

Uzreiz pēc video prezentācijas pats SF-23 modelis tika gatavots blakus esošās Fiorano trases garāžā, lai ar to tiktu veikti pirmie apļi. Iepriekšējās dienā veiktajā izlozē noskaidrojās, ka pirmais divus apļus trasē veiks Šarls Leklērs, kamēr Karlosam Saincam būs iespēja veikt 3 apļus.