Lai gan klīst runas, ka Šarls Leklērs pēc tagadējā līguma termiņa beigām varētu pievienoties “Mercedes” komandai, pats pilots atklāj, ka nekādas sarunas par šo tēmu nav notikušas. Tāpat viņš noliedz, ka tuvākajā laikā varētu sākties pārrunas par jaunu kontraktu ar “Ferrari”.

Par “Ferrari” jauno bosu kļuvis Frederiks Vasērs, kurš savulaik bija Leklēra pirmais komandas vadītājs F1 čempionātā, kad viņš vēl startēja “Sauber” rindās. Nav noslēpums, ka gan pašam pilotam, gan viņa menedžerim Nikolā Todam ir tuvas un draudzīgas attiecības ar Vasēru.

“Tas mani nemaz neuztrauc,” saka otrs “Ferrari” pilots Karloss Saincs. “Ar saviem priekšniekiem “Formulā 1″ vienmēr esmu bijis labās attiecībās. Esmu pārliecināts, ka tad, kad Frederiks redzēs, uz ko esmu spējīgs, ieraudzīs manu ātrumu un talantu, viņš mani cienīs. Mēs sapratīsimies. Viņa labās attiecības ar Šarlu komandai tikai palīdzēs.”

Labās attiecības arī varētu palīdzēt Leklēram sarunās par jaunu līgumu. Šobrīd viņam ir saistības ar “Ferrari” līdz 2024. gada beigām.

“Šobrīd es vēl nevēlos par šo tēmu sākt runāt,” saka Leklērs. “Tas nebūtu labs veids, kā sākt sadarbību. Pašlaik mums jādomā par sportiskajām lietām un rezultātiem.”

Medijos jau izskanējusi informācija, ka 2025. gadā Leklēru pie sevis varētu pārvilināt “Mercedes” vienība.

“Nekādas steigas nav,” saka Leklērs. “Zinu, jūs esat noraizējušies, ka es varētu aiziet uz “Mercedes” komandu, bet, ja godīgi, nekādas sarunas par to nenotiek. “Ferrari” komandā jūtos labi. Jūtu šeit cilvēku entuziasmu. Mani sajūsmina sapnis par titula izcīnīšanu šajā komandā.”