Ir pienācis laiks mosties no ziemas miega! Klāt Formula 1 pirmssezonas testi, kuros redzēsim darbībā inženieru un mehāniķu paveikto, bet jau piektdien “Netflix” dāvās publikai jaunāko “Drive to Survive” sezonu.

Arī mēs esam parūpējušies par pārsteigumu cītīgākajiem un uzticamākajiem F1 sekotājiem! Esam radījuši Patreon F1LV lapu, kurā ar ikmēneša abonementu nodrošināsim aizraujošu un padziļinātu saturu par sezonas galvenajām aktualitātēm trasē un ārpus tās, kā arī piedāvāsim ieskatus no elpu aizraujošakajiem, amizantākajiem, traģiskākajiem un spraigākajiem mirkļiem čempionāta 73 sezonu ilgajā vēsturē.

Izvēloties paku “Uzvarētājs” (3 EUR mēnesī) jau tagad vari lasīt par Maksa Verstapena tēva ugunīgo un piedzīvojumiem sacīkšu karjeru, atskatu uz, iespējams, visu laiku sliktāko sacīkšu komandu, kā arī vienīgo F1 Lihtenšteinas pārstāvi, kurš pēc karjeras beigām kļuva par budistu mūku! Vismaz reizi nedēļā papildināsim vācelīti ar jaunu saturu. Papildus tam, REstarts audio podkāsts tagad pārcēlies tieši uz Patreon F1LV lapu

Patreon F1LV

Kārtīgiem faniem iesakām paku “Čempions” (7 EUR mēnesī)! Papildus “Uzvarētāja” pakā atrodamajam saturam, iepazīsti F1 mašīnu tehnisko pusi. Izskaidrosim, kāda ir sānu pontonu formas nozīme un kādas aerodinamiskās tendences sagaidīsim šosezon. Reizi mēnesī sagatavosim kalendāru ar nozīmīgākajiem Latvijas un pasaules motorsporta notikumiem, lai neko nenokavētu. “Čempionu” patroni virzīs mūsu attīstību nākotnē – iesaki tēmu, uzdod jautājumu un iedziļināsimies, lai sniegtu pēc iespējas detalizētāku atbildi! Patīkamu un uzziņas pilnu jauno sezonu!

Lai ērtāk varētu klausīties podkāstus un arī operatīvi sekot līdz jaunumiem mūsu Patreon lapā, iesakām lejuplādēt Patreon lietotni savā telefonā.